תחומי התמחות שלנו

אנו בפיזיו-וורקס מאמינים בשילוב של תרפיה ידנית, הסברים מפורטים ותרגילים על מנת להפחית כאב ולשפר תפקוד. אנו מתעדכנים ללא הרף בכל ההתפתחויות האחרונות בחזית המחקר השקומי – על מנת להעניק ללקוחותינו את הטיפול החדשני והמתקדם ביותר.

תחומי התמחות שלנו

IMG_2437_43

פציעות ספורט

בין אם אתה ספורטאי מקצועי או חובב, אנו יכולים להחזיר אותך לפעילות וללא כאבים. אנו מטפלים לא רק בפציעה עצמה אלא גם בסיבות להופעתה, ובכך מונעים פציעה חוזרת. אנו מתמחים ברצים וטריאתלטים, אך בעלי נסיון רב בכל סוגי פציעות הספורט.

פציעות גב וצוואר

כ-80% מהאוכלוסיה הבוגרת סובלים ברמה זו או אחרת מכאבי גב. לפיכך, פגיעות עמוד שדרה מהוות חלק משמעותי מסוג הבעיות בהן אנו מטפלים בדרך כלל. אנו מאמינים ששילוב של טיפול ידני (עיסוי וכיו"ב) יחד עם התאמה ספציפית של תוכנית תרגילים הוא הדרך המיטבית לטיפול בבעיות מסוג זה.

massage-2768833_1920
dumbbells-2465478_1920

שיקום לאחר ניתוח

לאחר ניתוח, המשימה שלנו הינה ראשית להפחית כאב ונפיחויות, ולאחר מכן להחזיר את המטופל לפעילות מלאה בהקדם האפשרי. אנו מנוסים בטיפול לאחר הניתוח של מקרים כגון שחזור רצועות הברך, החלפת מפרק ירך או ברך, שחזור גידי ה- Rotator Cuffבכתף, ועוד.

כאב כרוני

מטופלים הסובלים מכאב ממושך (כרוני) הינם מהמאתגרים ביותר עבורנו לטיפול אך גם מהמספקים ביותר לשיפור. טיפול בבעיות של כאב כרוני הינו אחד מתחומי המומחיות הבולטים שלנו, ואנו מקפידים להתעדכן בתוצאות המחקרים העדכניים ביותר במדע הכאב והטיפול בו.

pexels-photo-568027
nerves-2926087_1920

כאב עצבי

כאב עצבי הוא מסוגי הכאב המציקים ביותר. מדובר במצב העלול להפריע לשינה, לגרום לתחושה של עקצוצים, חוסר תחושה או חולשה באיזורים מסויימים בגוף. אנו מטפלים במצבים כאלו באמצעות שילוב של טכניקות תרפיה ידנית ותרגילי "neural mobility", שילוב המוכיח יעילות מקסימלית.